Praca COPYWRITER

Stanowisko Copywritera wymaga kreatywności oraz lekkiego pióra w tworzeniu haseł i tekstów. Jeżeli potrafisz wykazać własną inicjatywę i potrafisz budować skuteczne komunikaty perswazyjne, a ponadto szukasz kreatywnej pracy w młodym zespole i przyjaznej atmosferze, idealnie trafiłeś!

Opis stanowiska:
  • Tworzenie chwytliwych haseł i przekazów reklamowych
  • Pisanie wszelkiego rodzaju tekstów reklamowych oraz PR
  • Tworzenie konceptów kreatywnych
  • Opracowywanie strategii komunikacyjnych
Nasze wymagania:
  • Swobodne posługiwanie się językiem polskim
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (ortografia, interpunkcja, stylistyka)
  • Doskonała logika wypowiedzi
  • Umiejętność dostosowania stylu do komunikatu
  • Ciekawe portfolio
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Terminowość w realizacji zadań
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w agencji reklamowej na stanowisku copywriter
  • Udokumentowane doświadczenie związane z pisaniem tekstów
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia (ewentualnie uzależnione od lokalizacji i rodzaju pracy)
  • Wyjątkową atmosferę pracy w niestereotypowym zespole specjalistów
  • Możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
Czekamy na CV oraz list motywacyjny